Dnešní sleva
50%
Cena po slevě
179 Kč
Padá Vám neustále mobil z palubní desky auta ? S ultra účinným magnetem, umístěným do ventilační mřížky, jsou tyto starosti už minulostí. Jako bonus je doprava po ČR zdarma.

Volné pozice

Pro náš internetový portál hromadných slev hledáme v současné době pracovníky se zájmem o obchod za účelem obstarávání nových obchodních příležitostí (slevových nabídek) v rámci měst po celé ČR

Odměna za Vaši práci je úměrně závislá na prodejnosti dané nabídky - procentuální provize z prodeje slevových voucherů. Jedná se o práci na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce - vhodné i pro studenty nebo matky s dětmi.

Náplň práce

  • vyhledávání a zajišťování nových slev na portál Slevmatic.cz
  • komunikace s klienty (firmy, živnostníci..)
  • spolupráce s mladým teamem Slevmatic.cz

Požadujeme

  • základní zkušenosti s obchodem (není podmínkou)
  • komunikativnost, organizační a prezentační schopnosti, zodpovědnost
  • práce s internetem, emailem, MS Office

Nabízíme

  • provize z prodeje slevových voucherů
  • práce v mladém dynamickém kolektivu
  • možnost pracovat z domova
  • pracovní doba závísí jen na Vás a Vašich možnostech

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na obchod@slevmatic.cz