Dnešní sleva
50%
Cena po slevě
179 Kč
Padá Vám neustále mobil z palubní desky auta ? S ultra účinným magnetem, umístěným do ventilační mřížky, jsou tyto starosti už minulostí. Jako bonus je doprava po ČR zdarma.

Jak to funguje

Co tu najdete?

Každých několik dnů pro Vás chystáme aktuální zvýhodněné nabídky z jednotlivých měst ČR. Navíc jsou zde ke koupi i zlevněné nabídky pro celou ČR,  které lze zaslat poštou nebo jiným přepravcem a nejsou lokálně omezené. Jsme rádi, když se Vám slevy líbí a zažíváte tak něco nového, exkluzivního a neobvyklého, protože o to tady jde. Nové zážitky, věci, chutě, vůně a to vše navíc s exkluzivní slevou 40 - 90%

Jak to funguje?

  • Každý týden Vám nabízíme slevy až do výše 90% ve Vašem městě, kterým se cenově nedá konkurovat.
  • Sleva se zaktivuje po dostatečném počtu zájemců, proto o slevě dejte vědět co nejvíce lidem ve Vašem okolí, např. prostřednictvím sociální sítě Facebook
  • Pokud jste si vybrali z nabídky, klikněte na "Koupit", vyplňte email, na který Vám obratem zašleme platební instrukce k převodu vaší částky z bankovního účtu. Výzva k úhradě Vám bude zaslána v momentě aktivace slevy.
  • Za nákup slev získáváte bonusové kredity, které jsou připsány na Váš účet a díky kterým se stává už tak zlevněný nákup ještě levnějším a výhodnějším.
  • Jakmile Vaši platbu obdržíme, zasíláme Vám slevový voucher emailem. Voucher můžete rovněž najít po příhlášení do svého účtu na stránkách Slevmatic.cz
  • Slevový voucher si můžete vytisknout (k uplatnění stačí předložit kód na voucheru) a poté ho můžete darovat jako dárek nebo si ho jednoduše užít. Pokud se jedná o zboží, stačí zaslat voucher, potažmo jeho číslo na email obchod@slevmatic.cz k jeho uplatnění. Poté Vám bude zasláno zboží poštou nebo kurýrem. Pokud je zboží u našeho externího partnera, předložíte nebo zašlete voucher na jeho kontakt, zobrazený u slevy i na voucheru.

 

Při nabídkách se budeme řídit jednoduchým pravidlem - sleva musí mít smysl jak pro stranu zákazníků, tak pro stranu poskytovatelů a musí dávat smysl i nám samotným. To znamená, nenabízíme takovou slevu, kterou bychom sami nepovažovali za atraktivní.

 

Těšíme se na všechny naše zákazníky a věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Uvítáme veškeré připomínky, návrhy a náměty, naopak všechny otázky a dotazy rádi zodpovíme na info@slevmatic.cz.

 

Tým SLEVMATIC.