Dnešní sleva
50%
Cena po slevě
179 Kč
Padá Vám neustále mobil z palubní desky auta ? S ultra účinným magnetem, umístěným do ventilační mřížky, jsou tyto starosti už minulostí. Jako bonus je doprava po ČR zdarma.

Časté dotazy

Co je Slevmatic?

Slevmatic je zabezpečený internetový portál, zabývající se kolektivním prodejem služeb a zboží formou hromadných slev. Pravidelně poskytujeme ty nejzajímavější nabídky na nejrůznější zajímavé produkty a zboží, stejně tak na služby v oblasti gastronomie, wellness, pobytů, kosmetických služeb, sportu a mnoha dalších.

 

Co musím udělat, abych už nezmeškal žádnou slevu?

Prvním krokem je, že se registruji k odběru informací o nových slevách, vyberu si město a automaticky mi začnou chodit novinky emailem.

 

Co znamená, že sleva byla/nebyla aktivována ?

Pro aktivaci každé nabídky je potřebný minimální počet nakupujících (většinou v rozmezí od 1 – 25). V případě, že nabídka nedosáhne minimálního počtu nakupujících a tedy se tzv. neaktivuje, nebudou peníze z Vašeho bankovního účtu strženy.

 

Co vlastně kupuji?

Kupujete takzvaný voucher, což je poukázka s unikátním kódem na základě kterého dostanete zakoupenou službu nebo zboží.

 

Jak mohu Voucher koupit?

Převodem na účet. Od listopadu je v plánu i platba kartami online a online převody.

 

Co jsou to kredity?

Při nákupech a akčních nabídkách můžete získat takzvané bonusové kredity, které jsou připisovány na Váš účet a při nákupu je můžete použít místo peněz. Bonusové kredity mají limitovanou platnost. Kredity můžete získat i při hře Trezory, kde můžete každý den soutěžit o zajímavé kreditní výhry a udelat si tak Váš nákup ještě výhodnější.

 

Jak zjistím, kolik mám kreditů?

Počet kreditů zjistíte, když se přihlásíte a kliknete na "Můj účet" v menu v pravo nahoře.

 

Kde a kdy dostanu voucher?

Voucher Vám po zaplacení doručíme na email, najdete ho i ve Vašem účtu po přihlášení.

 

Mohu voucher někomu darovat?

Ano, vouchery jsou přenosné a nejsou vázány na jméno. Pro uplatnění voucheru Vám postačí i unikátní kód, který na voucheru naleznete.

 

Něco sem si objednala a nepřišla mně informace, kam zaslat peníze.

Podívejte se, zda-li Vaše sleva byla aktivována, pokud ne, navrhněte ji přátelům. Jakmile se sleva aktivuje, budou Vám zaslány platební instrukce. Pokud již byla sleva aktivována a stále Vám nic nepřišlo, kontaktujte naši technickou podporu (servis@slevmatic.cz), která Vám ráda pomůže.

 

Kdy mohu voucher použít?

Není-li stanoveno jinak, je voucher možné uplatnit ihned po jeho nákupu.

 

Platil/a jsem převodem na účet a voucher mně nedorazil, co je špatně?

Bankovní převod je nejdelší platební metodou, peníze dorazí do 24h a poté Vám automátor zašle vouchery. Pozor, mimo pracovní dny (víkendy) mají bankovní instituce odstávku.

 

Kolik voucherů si můžu zakoupit?

V objednávce uvádíme množství poukázek na jeden nákup / osobu.